0536 456 82 73
0533 414 54 29

Alışveriş sepetiniz boş!
Ürün Kodu:
70655042
Urun Modeli 2
Marka:
SkyGO
Barkod:
tha65c278a11b841
Stok Durumu:
49 Ad.
Ağırlık:
2 Desi
Koli İçi Adet
Ad.
Saat 12:00 ' a Kadar Geçilen Siparişler Aynı Gün Çıkmaktadir.
İyi Satışlar Dileriz

Kesintisiz Konuşma

Cep telefonlarında olduğu gibi kesintiye uğramadan konuşmaya devam edebilirsiniz. Uzakta olan sevdiklerinizin sessini duyarak sanki yanınızda gibi sohbet etme imkanı sunar.


Yurt Dışı Arama

Yurt dışında bulunan tüm sevdikleriniz arayabilir ya da onlardan gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. Sevgiye mesafelerin engel olmadığını ispatlamanın en güzel yolu olan telefon ile ülkeler arasında konuşma kolaylığını bulmanın tadı bambaşka.


Ses Kalitesi

Telefonla konuşurken sevdiklerinizin gerçek sesleri ile konuşma imkanı sunar. Yüksek ses kalitesi ile her vakit seslerde herhangi bir cızırtı olmadan ya da başka sorun yaşamadan muhabbet keyfinize devam edebilirsiniz.


Yer Kaplamaz

Ofislerde ya da evlerde çalışma masanızda yer kaplamadan kullanabilirsiniz. Yoğun geçen telefon görüşmelerinde alan sorunu yaşamadan işlerinizi halledin. Bu sayede diğer ofis eşyalarınızı da düzenleme konusunda herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız.


Zil Sesini Ayarlayın

Yüksek ya da alçak tonda farklı zil seçeneklerini ayarlama imkanı sunar. Zevkinize göre zil sesini belirleyin. Sevdikleriniz sizi aradığında hoşunuza giden zil sesini de dinleme fırsatı sunar. Bununla birlikte gürültülü ofislerde bile sesini kolayca duyabilirsiniz.


Kablo İmkanı

Kablolu özellikte olduğu için şarjının bitmesi gibi bir sorun olmaz. Böylece en güzel sohbetlerin ortasında telefonun kapanması gibi bir durumla karşılaşılmaz. Dolaşmayan kablosu ile de düzenden vazgeçmeyenleri mutlu eder. Uzun ömürlü bir üründür.


Teknik Özellikler

Arayan Numarayı Gösterme Var

Duvara Montaj Var

Model KX-T2838LM

Hoparlör Var


Not: Ürün rengi stok durumuna göre gönderilecektir.

Sorular: 0

Bu ürün hakkında soru yok.