Relax Vibro Shape Zayıflama ve Masaj Kemeri

Relax Vibro Shape Zayıflama ve Masaj Kemeri

 • Stok Durumu: 49
 • Marka: Relax
 • Ürün Kodu: REL-VIB50
 • Barkod : SM00055929S112
  barcode
 • Relax Vibro Shape Zayıflama ve Masaj Kemeri ile masaj yaparak incelmenin keyfini çıkarın!

  Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü masaj ürünüdür. Sarıldığı bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek o bölgedeki oksijen miktarının artmasına neden olur ki; bu da yağ ve selülitlerin yakılarak idrar veya ter yoluyla atılmasına yardımcı olur.

  Kireçlenme, kulunç oluşumunu önler. Ergonomik oluşundan,sarıldığı her bölgeye aktif masaj uygular. Ağrılar, kan dolaşımı düzensizliğine, kas adele sertliğine yardımcı tedavidir.
  Diyetisyenler sabah aç karnına 12 dakikalık seans; öğle ve akşam yemeğinden yaklaşık 2 saat sonra 12 dakikalık seanslar önermektedir. Sabahları aç karnına bir bardak sıcak su içine iki kahve kaşığı elma sirkesi katılarak içilen sıcak suyun da metabolizmayı hızlandırdığı ve zayıflamanıza faydası olduğu bilinmektedir. Bu egzersiz süresince istediğimiz sıklıkta fazla doymamak şartıyla gıda tüketimimize devam edebilirsiniz. Vibro Shape masaj kemeri metabolizmayı hızlandırdığından yemeklerden önce en az bir bardak ılık su içmemiz gerekmektedir. Yeme isteğini kısmen önler.

  Günümüzde zayıflama ile ilgili olarak birçok yöntem uygulanmasına rağmen bu cihazın yöntem farklılığı tekrar kilo alınmasını engeller.
  Karın ve Bel Bölgesi: Vibro Shape masaj kemerinin en etkili olduğu bölgedir.Bu bölgede yapılacak düzenli kullanım; yağların yumuşayıp erimesine ve doğum sonrası oluşan sarkmaların giderilmesinde çok etkilidir.
  Boyun,Sırt ve Omuz Bölgesi : Vibro Shape masaj kemeri,sinirsel kasılmalar,yorgunluk ve fiziksel ağrıların çoğu,boyun ve omuz kasları ile bağlantılıdır.Boyun bölgesine çaprazlama asılarak kullanımı vücudun rahatlamasını,ağrıların azalmasını sağlar.
  Bacak ve Ayak Bölgesi : Vibro Shape masaj kemeri özellikle ayakta çalışanların ortak şikayeti olan bacak ve ayak ağrılarını dindirmek için üst-alt baldırlara sarılarak masaj uygulanır.

  Ürün Özellikleri

      Evde,yatta ve ofiste adaptör,otomobilde çakmak aparatı ile kullanılır.12 volt,9 watt ile çalışır.
      Vücuda manyetik etkisi yoktur ve elektrik vermez.
      Aşırı ısınmada cihaz soğuyana kadar otomotik olarak duracaktır.
      Hamile bayanların hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulabileceği çok güçlü harika bir üründür.Varisli bölgenin üzerine direkt uygulanmaz.
      Bel ve boyun fıtığında,sinirlere olan baskıyı azaltıp o bölgedeki uyuşmuş sinir uçlarına canlılık kazandırır,ağrıları giderir.
      Günde 2 veya 3 kez yapılması halinde etkisi mükemmeldir.Her seansta 12 dakika uygulanması tavsiye olunur.Seans arası en az 3 saat olmalıdır.
      Otomatik düğmesine basılarak çalıştırılır ve tüm masajı kendi otomatik uygular.Vurgulu Vibrasyon tekniğini 4 hız kademesinde uygular ve çok güçlü-etkin bir üründür.Hızlı-Yavaş tuşlarına basılarak manuelde kullanılabilir.
      Masaj amaçlı titreşim yapar incelmenize ve kilo vermenize yardımcı olur.
      Çift taraflı darbe sayesinde güçlü titreşim sağlar.
      Kumandası ile görsel ve aynı zamanda kolay kullanım sunar
      Hız seviyesini 1' den 5' e kadar ayarlıyabilir ve ürünü düşük veya yüksek hızda daha verimli olarak kullanabilirsiniz.
      Cihazın saat veya ters yönde çalışmasını sağlayabilirsiniz
      Vücudun istenilen her bölgesinde kullanılabilir
      Fazla kiloların atılmasını sağlar.
      Basenlerde istenen fiziki durumu sağlar.
      Selülitleri giderilmesinde yardımcıdır.
      Hamilelik sonrası oluşan karın sarkmalarında yardımcı tedavidir.
      Bacak kasılmaları,kramp,bacak şişliğinde yardımcı tedavidir.

  Paket İçeriği

      1 adet Relax Vibro Shape Masaj ve Zayıflama Kemeri

  Haberdar Olun!

  Bültene Üye Olun Yeniliklerden Daima Haberdar Olun

  TOP